destek@e-ptt.gov.tr
destek@e-ptt.gov.tr
Sorunsuz ve Hızlı
Tam Entegrasyon
Verimli ve Tasarruflu
e-Fatura Çözümü
7/24 Kesintisiz
Kurumsal Destek

Hakkımızda

%100 PTT GÜVENCESİ

e-PTT, yeni teknolojilerle
iş dünyasında

Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan ve 1840 yılından bu yana hizmet veren PTT; posta, banka ve lojistik hizmetlerine ilave olarak e-PTT markası adı altında e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-İrsaliye, e-Bilet, e-Müstahsil Makbuzu ve e-Serbest Meslek Makbuzu uygulamaları başta olmak üzere e-Dönüşüm hizmetleri vermeye başlamıştır.

 

 

SEKTÖRDE ÖNCÜ

ERP sistemleriyle
doğrudan entegrasyon

Kurum içi süreçleri değiştirmeden, ERP sistemleriyle doğrudan entegre çalışan maliyet avantajlı özel entegratörlük hizmetlerinde e-Bilet, e-Yedekleme, e-Mutabakat gibi yeni ürünler ile çözüm yelpazesini günün gereksinimlerine uygun olarak geliştirmektedir.

Dürüstlük ve
Saygı

Üst düzey güvenlik için geliştirdiğimiz alt yapımızla, şirket verilerinizin size özel kalması konusunda hassasiyetimiz en üst düzeydedir.

Cesaret ve
Profesyonellik

Bir adım önde olmanın, daha hızlı ve kaliteli hizmet anlayışının güç ve cesaretin birleşmesiyle ortaya çıktığına inanırız.

Çözüm
Odaklılık

Pazardaki değişiklikleri yakından takip eder, müşterilerimize bu doğrultuda yön vermeyi amaçlarız. Edindiğimiz tecrübelerin ışığında çözümler üretiriz.