+90-850-939 74 14 destek@e-ptt.gov.tr
+90-850-939 74 14 destek@e-ptt.gov.tr
Sorunsuz ve Hızlı
Tam Entegrasyon
Verimli ve Tasarruflu
e-Fatura Çözümü
7/24 Kesintisiz
Kurumsal Destek
Sizi Arayalım

e-Arşiv Fatura Nedir ?

e-Arşiv Fatura uygulaması, faturalarınızın e-Fatura sistemine kayıtlı olmayan mükelleflere ve son kullanıcılara, elektronik ortam aracılığı ile gönderilmesini sağlayan uygulamadır. e-Arşiv Fatura uygulamasından yararlanmak isteyen mükelleflerin öncelikle e-Fatura’ya kayıt olması gerekmektedir.

Faturalar Elektronik Ortamda

e-Arşiv faturalarınızın bireysel tüketicilere ve e-Faturası olmayan vergi mükellefi firmalara gönderiminin elektronik ortamda kolayca yapılmasını sağlar.

e-Arşiv ile Daha Geniş Ofisler

e-Arşiv Fatura hizmeti, kağıt nüsha saklama zorunluluğu olmamasıyla yerden tasarruf etmenizi sağlar, böylece ofis alanınızı daha verimli kullanmış olursunuz.

Verimli ve Tasarruflu e-Arşiv

Faturanın gönderilmesine dair şirket içi operasyonel süreçlerin yönetilmesinde zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz. Kağıt faturanın basım ve gönderim maliyetini ortadan kaldırarak, arşivleme için harcanan maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

Faturalara Kolay ve Hızlı Erişim

Bulut uygulamamızla istenen e-arşiv Faturaya; her yerden kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Güvenilir Saklama

E-Ptt farkıyla, sözleşme kapsamında 10 yıl boyunca fatura verileriniz güvenilir şekilde saklanır

7/24 Müşteri Desteği

Müşteri temsilcilerimiz tüm sorularınız için sizlere 7/24 hizmet verir.

e-Arşiv Müşteri Portalı

İstediğiniz takdirde, E-Ptt’nin özel hizmeti “e-Arşiv Fatura Müşteri Portali”ni size sunduğumuz e-Arşiv hizmetine dahil ederek bireysel müşterilerinizin e-Arşiv faturalarını sorgulayıp görüntülemelerini sağlayabilirsiniz.

Hızlı Teklif Alın